Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem levna domaci multifunkcni tiskarna

Ahoj,

segra by chtela domu multifunkcni tiskarnu pro tisk a skenovani. Obcasny tisk faktur, dopisu, formularu, asi ne vic jak 100 stran mesicne a hrozi i ze bude treba dva mesice stat bez tisku.

Puvodne chtela multifunkcni barevnou inkoustovku, ale rikal jsem ji, ze pri nepouzivani hrozi zaschnuti inkoustu, nacez rikala, ze nema problem ani s cernobilou laserovou multifunkci a vybrala si jednu z techto kvuli wifi:

Xerox WorkCentre 3025BI

Brother DCP-1610WE

Samsung SL-M2070W

Co byste poradili?

Nejake zhodnoceni, kterou z tech tri tiskaren nebo uplne jinou?

Dik.

ten Xerox (i když má jen wifi). Koukni se na příslušenství a cenu originálních tonerů (samec -> cena minimálně 1 Kč/stránku; tam Xerox začíná).

Jinak pro Xerox tyhle malé tiskárny vyrábí právě Samsung. Nevím, zda i pan Brother není ze stejné líhně...

Tonery ma Samsung drazsi, ale co jsem cetl, tak na tom Xeroxu je pry hrozne blby nastavovani wifi a rovnez se musi nastavit, aby po kazdym zapnuti nevyjela zkusebni stranka, coz je nekde skryty v ovladacich a kdyz i tady dva lidi pisou ze Samsung naprosto OK, tak asi doporucim spis ten Samsung a Xerox az jako druhou moznost, diky vsem.