Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě notebooku

Zdravím,

mám stolní PC, ale plánuji cestovat, takže mi ho notebook měl "nahradit". Bude sloužit hlavně na hry. Rozpočet do 35.000,- max.

- Je mi jedno jak velká uhlopříčka- budu k němu mít připojený svůj monitor, stejně jako klávesnici a myš.
- Minimálně 6 článkovou baterii
- Preferuji Windows 10.
- Preferuji značky Dell, MSI.. nechci Lenovo (předchozí špatné zkušenosti). Ovšem nebráním se jiným značkám.

Předem dík!

Dobrý den, doporučuju:

ASUS ROG G552VW-DM344T kovový - tiež velmi dobrá volba
MSI PX60 2QD-044CZ Prestige Aluminium
MSI GE72 6QC-256CZ Apache Pro - podle mne by to mohla bejt nejlepší volba
ASUS N751JX-T7198T kovový