Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde odinstalovat program.

Mám problém, s jedním programem se mi nainstalovala nějaká čínská blbost, při zapnutí PC se vždy spustí a to mám zakázané spouštění po startu. Nejde mi vůbec odinstalovat, ccleanec to vůbec nenajde a přes Uninst. to nejde vůbec smazat.
THK

Nejde to odinstalovat. Taky jsem to onehda v praci na jednom notasu musel resit.

Idealne se vrat k bodu obnoveni systemu pred instalaci toho smejda.

Pokud mas frkulinsky body obnovy zakazany, tak musis do nouzoveho rezimu a tam smaznes slozku ze ktere se to spousti a rucne v registrech (pripadne pres nejakou utilitu) das vyhledavat cestu k te slozce a vsechny odkazy smazes.

Mate v počítači nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, odinštalujte ho. Odporúčam zoradiť si ich podľa dátumu inštalácie.

2. Skontrolujte nainštalované rozšírenia v internetovom prehliadači - podozrivé (neznáme) rozšírenia odstráňte.

3. Použite softvér AdwCleaner https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwc leaner/. Všetko čo nájde odstráňte.

4. Vyčistite počítač použitím softvéru MBAM free verzia: www.malwarebytes.org. Všetko čo ešte nájde odstráňte. (Pre používateľov Windows XP sú staršie verzie programu v tomto archíve http://www.instaluj.cz/malwarebytes-anti-malware/s tarsi-verze.

Bod 3 a 4 vykonajte v núdzovom režime systému. Windows 10 núdzový režim: https://365tipu.wordpress.com/2015/08/12/jak-resta rtovat-windows-10-do-nouzoveho-rezimu-safe-mode/

Nevim proc tu furt pises takove obecne poucky stale dokola.

Ma tam skodnou, dokonce ji identifikoval a nas se pta, jak se ji zbavit, coz je v prvni odpovedi napsane.

1. Nejde to odinstalovat pres ovladaci panely - programy, vim to, setkal jsem se presne s timto na notasu jednoho uzivatele v praci.

2. Nainstaloval to s nejakym programkem z pofiderniho zdroje, rozsireni v prohlizeci s tim nemaji nic spolecneho, ale zkontrolovat si je pro jistotu samozrejme muze.

3. a 4. Ten program bezi rezidentne jako sluzba, nema cenu to kontrolovat jakymkoli programem, dokud to neodstreli pres nouzak nebo msconfig se zakazanim vseho mimo sluzby od MS.

Potom samozrejme muze kontrolu pro jistou vykonat nejlepe v nouzaku, ale pro tento balast to neni stezejni, staci to co jsem popsal v prvni odpovedi.

Nepůje odinstalovat,dokud ho nezastavíš. Sám píšeš,že se spustí sám hned po startu.Napsat jeden program,nebo čínská blbost je popis jak noha. Je třeba ho vypnout,zastavit a potom odinstalovat,popřípadě ručně vymazat z registrů.

Co nepomaha? Vsechno mas napsane v prvni odpovedi! Musel jsem v praci dostat z notasu kolegy uplne toho sameho smejda jako mas na obrazku, jak jsem to udelal, jsem ti napsal.