Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava PC.

Dobrý den, potřeboval bych opravdu pomoc :)
Jelikož nejsem žádný machr přes Pc, chtěl bych poprosit o doporučení nebo sestavení nějakého počítače.
Potřebuji jen aby to utáhlo League of legends, world of tanks, Assassins creed, CS:Go a takovéhle hry :)
Do ceny 20.000,- Opravdu stačí jen aby to trochu ,,šlapalo" bez jakýchkoli lagů, přehřívání, sekání a já nevím co dalšího mám teď za problémy.

Předem děkuji, jestli si s tím dá někdo práci a věnuje svůj drahocený čas tomuto dotazu.

Pěkný zbytek dne Ferina.

S tim chladicem mas zkusenost?

Ja ze tenhle SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024 je o dost drazsi nez SilentiumPC Spartan 3 LT HE1012 a v podstate stejny parametry. Aby ten co navrhujes nebyl nejak osizenej, zase u sestavy za 20K to takovej priplatek neni. Stejne bych osobne do te sestavy strcil radsi SilentiumPC Fera 3 HE1224, protoze do skrine se vejde a vzhledem k tomu na jakej vykon je dimenzovanej, to bude krasne tichy a zase tak moc si nepriplati.

No a osobne bych si priplatil i 3 kila za desku MSI H170 GAMING M3 - Intel H170, ale to se my dva neshodnem, to uz jsme resili nekolikrat. :-)

Tazatele bych tez upozornil na to, ze jsme ve fazi, kdy pres leto a na podzim prijde nova generace grafickych karet, ktere pohnou s vykonem vyrazne nahoru, pohnou se spotrebou energie smerem dolu obzvlast u AMD, takze ted kupovat grafiku neni uplne nejvyhodnejsi. V lete a na podzim se soucasne budou zlevnovat nebo bude sance k nim prijit levne v bazarech nebo si koupit novou generaci. Takze to je na zvazeni.

No jenže má limit 20, ty nový GPU jak je zvykem budou napálený a tím pádem ty co jsou na trhu zas tak dolů cenou jít nemusí (dřív co vím u R9 280 třeba zlevnili razantně akorát poslední kusy co měli na skladech a to kupuješ s největší pravděpodobnosttí nějakej vrácenej kus atd) až přijdou na trh nový, to by musel kupovat až někdy příští rok,bazar nekomentuju to je risk a každýho věc pak když se něco dosere.:-)

Chladič/až 135TDP, pro procesor 65TDP je prosto dostačující a navíc více mě by stačil i "Box", tedy až na větší kravál v parném nadcházejícím letě.
(Fera je naprosto zbytečně už předimenzovaný do takovéto sestavy, ten bych použil do nějakého ultra tichého stroje)