Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stačí tento zdroj?

Chtěl bych se zeptat, zda pro následující komponenty bude stačit výkon zdroje (650W) :
CPU:AMD FX-8300
GPU: ASUS STRIX GTX960 DC2-2GD5
MB:MSI 970A-G46
HDD: Seagate 1TB
SSD: AMD Radeon R3 120GB
RAM: Ballistix DDR3 16gb (2x8gb) 1600mhz

MYŠLENÝ ZDROJ: Corsair VS650
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Proč bych měl něco na někoho házet?

Už jsem to viděl, kdy si hošík prznil dle svého a pak si stěžoval na jiném webu, že se mu zde špatně poradilo.

Už jenom to, že chci JÁ nový PC je moje věc.

To je, jsou to nejspíše prachy tvých rodičů.

Chci to pouze na hraní :) Ovšem většinou hraju CSGO a to využívá více CPU než GPU..

Proto méně výkonné CPU? FX-8300 je dokonce méně výkonný ve vícevláknových operacích oproti i5-6500, výkonnější je ve vícevláknových operacích oproti i3-6100 (cca 20%). To CPU je prostě už léta zastaralé.
A ten zdroj od nálepkovače byl vybírán na jakém základu?