Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Netbook Packard bell - problém

Tak kromě notebooku mám ještě starší netbook. Funguje, respektive fungoval v pohodě. Sice chvilku trvalo než se načetl, občas se hned napoprvé nezapl, ale vždycky se mi ho podařilo rozjet.
Akorát předevčírem jsem ho zapl a nahlásilo mi to, že se Windows nemohl rozjet.. Tak jsem dal opravit chybu.. Pořád to jakoby vyhledává chybu, ale tím to končí.
Od té doby se nestalo, že by se nezapnul napoprvé, ale nerozjede se.
Když dám, pokračovat bez hledání chyb, dlouho tam je pouze šipka a modrá Windows obrazovka a pak to stejně zhruba po 30 minutách začne hledat chybu a tím to opět končí..
Nevíte co s tím?

ta značka je kus trusu, to nemá smysl ani zkoušet instalovat znovu.
u notebuku není možná rozumná diagnostika - buď to spolehlivě funguje, nebo servis. ten se u takové mrdky nevyplatí, takže vyhodit.

nahlásilo mi to, že se Windows nemohl rozjet

jde zkusit memtest z boot cd.

taky může být vadný konektor pro připojení disku, to doma nespravíš. do biosu se dostaneš?