Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezobrazuje se mi web - endora

Zdarec. Mám web index.php a prostě mi nejde a nevím, proč. Soubory tam mám normálně nahrané z XAMPP, kde mi vše funguje. Dokonce i když napíšu špatné údaje k databázi, tak mi PDO hází chybu, ale web se mi nezobrazí, proč?
Jsem u endory poprvé, tak nevím, kde je problém.

Děkuji za odpovědi.

Práva? Odkazy? Databáze? Nahráno jak a čím?
Když si dáte zobrazit zdrojový kód stránky, tak neuvidíte vůbec nic, takže se pochopitelně nic nezobrazí. A když se nic nezobrazí, tak ani webový prohlížeč nemá co zobrazovat.
Poznámka: Zkouška - zobrazit localhost a pak si v prohlížeči zobrazte zdrojový kód stránky.