Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WP 10 (lumia 640 dual sim) edge přeskakuje

Dobrý den, mám telefon lumia 640 dual sim a doinstaloval jsem si wp10 a narazil jsem na problém s internetovým prohlížečem microsoft edge

Když surfuju po netu a posunu stránku dolů tak se mi občas jakoby zasekne a zbělá nebo přeskakuje obraz... Vždy pomůže sice vysunutí nebo zasunutí virtuálních navigačních tlačítek ale po malém momentu se vše opakuje... Je to tedy dost otravné... Zkoušel jsem i tovární nastavení ale bez úspěchu...

Nemá někdo stejný problém a vědél by jak to fixnout?
Předem vám děkuji.

Máš stable build nebo insider?
Pokud insider, tak se podívej jestli nevyšla nová verze, většinou jsou takové chyby opraveny v následujícím buildu.
Pokud stable, můžeš zkusit provést zálohu a uvést telefon do továrního nastavení. Pokud to nepomůže, napiš na bug report a čekej.

::)Ahoj, jaký je přesně rozdíl mezi stable build a insider?? Promiň moc tomu nerozumím..
Já to udělal před appku přímo od MS "upgrade advisor" nebo tak nějak
Jinak do továrního nastavení jsem to už dával a nic... Ono to dělá jak kdy... Ale když to začne tak to dokáže být dosti otravné

Já jsem zrovna svou Lumii 640LTE střelil na Aukru, jak jsem si přečetl, že podíl spadl z nějakých 2% na 0.7%, nemá cenu nadále věřit, že se to zlepší.
Za peníze z aukra koupím nějakou Androidovou 2GB RAM MDTK čínu, protože mobil používám jen na wi-fi net, videa.. Hry nehraju, .. Třeba takové Bluboo Picasso, za 1.700,- a má to lepší staty jak 2x dražší mobily na Českém trhu.

• Po prechodu z 8 na 10 bylo doporuceno udelat tovarní nastevení (s vyjimkou 2 posledních build, tak jak u desktop verze).
• Tento reset se provádel kombinaci tlacitek <POWER + ZVUK -> (neplést si s podobnym "Obnovení nastavení>

Nez si problém vyresís a nepotrebujes synchronizaci Edge, muzes pouzit velmi dobrou alternativu za Edge jménem : Maxthon Browser

Tyhle debilní stížnosti miluju... Jeden špatný kus a hned stojí firma za hovno...

Já jsem nikdy neměl jiný mobil než Nokii, poslední byla Lumia 800, teď mám Lumia 820. Stejně je na tom táta. Doma máme další dvě Lumie 535. A žádný takový problém jsme nezaznamenali.

Konkrétně teď na 820 mám všechno, co potřebuju, nenapadá mě jediná věc, která by mi chyběla.

Jestli je problém v jednom kusu, tak prostě reklamovat.

Holt daň za to že jsme blbci a koupili si windows phone. Téměř nulová podpora, žádné apky. Děs.

Tohle mi nepřijde jako ekvivalent větě "výrobky Microsoftu (Lumie) jsou dobré, ale bohužel jsem měl smůlu na špatný kus".

Buď je to chyba mobilu nebo je to chyba aplikace. Jestli chyba aplikace, to se dá ověřit snadno. Pak stačí používat jinou aplikaci. Pokud je aplikace v pořádku a je chyba v mobilu, stačí jen mobil reklamovat.

Nebo chodit a nadávat, jak Lumia 640 stojí za prd, že ses blbec, žes to koupil apod.

Na WP nejsou žádné aplikace a pokud jsou tak nefungují.

Ty jsi úplně mimo. V první větě tvrdíš, že na WP nejsou žádné aplikace. Ve druhé tvrdíš, že ty aplikace, kterou jsou, nefungují.

Tak jsou nebo nejsou? Já nevím o aplikaci, kterou bych nutně potřeboval a ona nebyla dostupná i pro WP.

Jestli si do funkčního mobilu stáhneš nefunkční aplikaci, jsi blbec.

Co se týče MS, pokud je chceš tady hájit, tak já ti popíši svou první zkušenost.

Rozbalil jsem mobil, vložil sim a baterku, připojil k wifi, dal aktualizace a hovno.
NASTALA CHYBA KÓD CHYBY JE ASDKASDKIDQWEQWikweq kdyby jste to náhodou potřebovali vědět.
Takhle to nešlo týden, pak se to samo rozběhlo.

Tohle ti přijde normální?

Další:
Aplikace od ms (NA STOLÁK!!), která ti dovolí z pc ovládat mobil: naisntaluji, zapnu a hovno, nic se nepřipojí tak jak má.

Tohle ti přijde normální?

Na tohle já ms se*, abych jen googlil nějaký problém, proč co nejde.

Ale chápu, mobil jsem si zkurvil sám.

Apky - ani nemluvím, ale chápu že apky nejsou věci ms ale výrobců.

Na WP nejsou žádné aplikace a pokud jsou tak nefungují

• A jaké "NEPOSTRADATELNE" appky ti presne chyby ?
• Toze si neumis nastavit VZDALENOU plochu, za to microsoft nemuze, myslim ze kazdy zna tuto skupinu lidi, co takle kdyz neco nejde "hned je to nahovno", nez aby hledali v prvé rade chybu u sebe, ono je to takle jednoduzsi to takle hodit "naneco"..

Project my screen není vzdálená plocha.

Jasně,

Download the installation file then open it to start the Setup Wizard.

Možná jsem udělal chybu zde, špatně jsem stáhl soubor, nebo ho špatně otevřel, co?

Nebo jsem snad nezapojil USB správně?

hledali v prvé rade chybu u sebe

Máš pravdu, ale já jsem tu chybu věděl hned. Byla to chyba nákupu WP.