Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s PC

Ahoj mám počítač: DFI nF3 Ultra-DAGF,Athlon 64 3500+ 939,2gb ram,80gb disk.Problém je v tom že když zapnu pc tak se načte,pípne, a obrazovka mi potom napíše že BOOTMGR chybí a že mám dát crl alt del.Po zmáčknutí tlačítek pc restartnu ale potom už nepípne a nenačte se nic.Pokud vyjmu cmos baterku a odpojim pc ze zásuvky vrátim ji zpět a pak zapnu vše se začne odehrávat znovu.

Dík
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

W10 na takový šrot?! A copak ovladače? Pochopitelně žádné, když DFI dávno neexistuje a skt. 939 je dávno mrtvý?
Nefunguje to, protože nejsou ovladače, co na tom, sakra, nechápete?! Nehledě na to, že čipset je hnus fialový a hlavně pěkně výhřevný. Ani bych se nedivil, kdyby problém byl i HW a to ve chcíplé desce, nebo zdroji.

Neřešme ty ovladače.V manualu k desce jsem četl že když to ukaže cmos checksum error mám vyměnit baterku.Ale stále mi vrtá hlavou proč když vlezu do biosu a nastavím tam bootování pouze z hdd nebo jenom nastavím aby se zobrazilo logo desky a pak to uložím proč to nechce zobrazit post.Taky když jen vlezu do biosu a pak dám discard changes tak to stejně zase nemaká.