Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem XP wifi

Zdravím,

jelikož už nevím jak, tak se obracím na pomoc sem.

Mám 3 stolní PC, kde na dvou jsou Win7 a na třetím ještě XP. Do prvního PC s Win7 mám přivedený net přímo do síťové karty a USB wifi adaptérem(Tenda) posílám net dál. Na druhém PC(notebook) s Win7 se normálně připojím, net jede, všechno OK. Ale na posledním PC(stolní) s XP, kde mám další USB(také Tenda) adaptér jako klienta na příjem, mám právě onen problém. Síť vidím, připojím se - stav - připojeno. Nicméně nepignu na žádný z PC v síti, na bránu, nejde net, prostě nic. Zkoušel jsem prohodit oba adaptéry navzájem, zrušení zabezpečení sítě, změnu kanálu, ovladače jsou nejnovější z oficial webu. Všiml jsem si, že při opakovaném připojení na síť dostanu asi na vteřinu/dvě odpověď na zařízení, co přáve pingám.
Varianta se začleněním routeru před PC není možná...

Ještě jsem zapomněl zmínit, že první dva PC s Win7 jsou v doméně, ten s XP nikoliv.

Prosím o případné nápady co s tím. Díky

při opakovaném připojení na síť dostanu asi na vteřinu/dvě odpověď na zařízení...
Ak to ide cez to wifi co zistis na karte pripojenia pri prijatych a odoslanych paketoch, tak tam mas velke rusenie. Inak povedane mizerny signal.