Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová pc sestava

zdravím chtěl bych od vas radu skladám novy pc a chtěl bych vědet jestli bude vše spolu šlapat?..popřípadě jestli by za tu cenu bylo něco lepší? ...ZD:ASUS H81M-PLUS - Intel H81...Intel Core i5-4590...Kingston HyperX Fury Red 4GB DDR3 1333...MSI R7 360 OC V1, 2GB...Seasonic SSR-430ST T3 430W... cena do 11 000 kč..

za tech 11 chci jen zakladovku,grafiku,procak,a jednu ramku zbytek mam jen aby jste rozuměli :D...a pro mě je nejlepší intel kvalitou,vykonem mam už 3tí pc s intelackym procakem,bratr ma taky intel a nikdy zadny problem...a co jsem si četl na netu recenze tak intel jednoznačně ...chci jen kvalitu a tech 5 700 za něj jsem ochotnej dát ...