Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi win10 pripojeni k internetu neni dostupne

Zdravim zadam o radu kamarad na notebooku s w10 se mu odpojovala wifi sit(net sel, pouze ho to odpojilo cca po 2- 10m) , dalsi dva lidi nani byli bezproblemu pripojeni. na netu jsem nasel "reseni" pouzit tyto prikazy v prikazove radku (spravce)

Type netsh winsock reset and then Enter.
Type netsh int ip reset and then Enter.
Type ipconfig /release and then Enter.
Type ipconfig /renew and then Enter.
Type ipconfig /flushdns and then Enter.
restartoval jsem pocitac a odte doby sit drzi ale nema zadne pripojeni k netu, ikdyz ostatni maji. ovladace pro adapter jsem aktualizoval. Muzete prosim poradit, predem dik.

sit drzi ale nema zadne pripojeni k netu

ty té větě rozumíš? co asi drží, když nevidí ani na router?
smaž tu síť ve wirdows10, pak se připoj znovu.
a pokud máš na tu wifi připojené i krámy s androidem, umravni je: nastav na routeru napevno zabezpečení wifi: wpa/2 + aes, žádný automatický výběr.