Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pruhy

Dobry den, od dnešního poledne cca sem si všimnul, že ve hrách mně běhaj zezhora dolů přes monitor vodorovný čáry, zatím to vidim jen v LoLku a Sniper Elite 3, ostatní hry sem nezkoušel, na ploše to vidět není (nebo jen hodně málo), ale když sem udělal screen ze hry, a otevřel ho, tak tam to je vidět stejně jako při zaplé hře, je fakt, že včera sem si hrál s nastavenim Gammy a jasu na monitoru (měl sem gammu na 100, a nějak se na to už nemůžu dívat), tak sem to snížil. A před pár dnama jsem vypojoval monitor, myš, klávesnici a zapojoval do druhýho PC. A dneska jsem instaloval hru, a chtěla nějakej Visual c++ nebo co, ten jsem nenainstaloval - může to byt tím?

Co jsem zkoušel
Update Grafiky - nepomohlo

Dotlačit kábliky do monitoru a do Case - nic, žádná změna

Pohrát si s nastavenim Gammy a jasu na monitoru - když dám gammu na 100, tak to není tolik vidět jako když ju mám třeba na 50.

Sháněl jsem funmark (nebo furmark) a nenašel sme žádnou stránku kde ho stáhnout.

Za rady a tipy děkuju.

Screen by byl zbytečnej, teď sem se na to díval, a na tom screenu není nic vidět, i když to přiblížím uplně na maxmimum, (kamkoliv na tom screenu) tak pruhy jsou vidět pořád stejně a pořád ''jedou dolů'', takže se nevyfotili na tom screenu (tudíž monitor asi, a ne grafika?) protože kdyby to bylo grafikou, tak to je vidět aspoň trochu na screenu, ale na screenu nic není, žádný pruhy, snad mě chápete.

V-sync mám u všeho zaplej + jedu lock na 60 FPS, 60 Hz monitor

Ked to neni videt na screenshote tak tvoj problem je najskor analogove pripojenie monitora (VGA) v spojeni s nejakou spolocnou antenou - ak mas k PC pripojenu nejaku TV alebo audiosystem ktory je pripojeny na TV alebo podobne, tak to z PC odpoj. Alebo pripoj monitor digitalnym rozhranim a ne cez VGA. Vada neni v monitore, keby si pouzival digitalny signal (DVI/HDMI/DP) tak fyzikalne nemaju jak vzniknut pruhy. Ani v monitore, tam neni nic analogove.