Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pozor na podvod menom Kairos

Nakolko sa sirenie tejto pliagy nedari zatial zastavit a dokonca sa tam da tusit narast pyramidy odporucam kazdemu kto, co i len na chvilku uvazoval o "vyhodnej" investicii nech si precita clanok na nasej ekonomickej poradni.
http://ekonomicka.poradna.net/a/view/4102-dalsie-l ietadlo-z-vychodu-kairos-technologies-a-jeho-pyram ida
Kto nechce citat tak v skratke...je to 100% Ponzi, cize pyramida a pokial do takehoto podvodu investujete v neskorsej faze o svoje financnie pridete.

Taky jsem myslel ze to je podvod ale kazdej mesis mi lita ta castka z bankomatu a bez jakekoliv prace urcite to jednou skonci ale zatim to slape tak jak ma a penize litaj kdo neveri muzu mu ukazat vypis z uctu.

Vim dobre co je letadlo a znam to dobre ale taky vim co mi leze z bankomatu za bankovky a bez prace je mi jasny ze nekoho to podela ale ja uz to nebudu dal jsem 40k a vybral jsem uz 48k a myslim ze to jeste pobezi chvilku a za pul roku jsem 60k v plusu a jestli tohle ty nechapes tak si asi chodil do zvlastni skoly

Tak klídek kluci. Lidé jsou různí a blbci taky musej jíst (c) Vladimír Merta.
Berte to tak, že tihle lidé jsou tu proto, aby nás udržovali ve střehu. Sáhněte si do svědomí (vy starší), když přiletělo první letadlo (pamatuju si jak lítaly dvě tisícovky velmi brzy po převratu), ani chvilku jste o tom neuvažovali?

No a semtam člověk málem naletí i dnes... Onehdá mi "google" nabídnul, že jestli chci vyhrát mobil, mám na to jen pár minut - stačí odpovědět pár otázek v testu. Zarazil jsem to v okamžiku, kdy to chtělo potvrdit zaslání sms - samozřejmě té mastné, prémiové, která by automaticky chodila co měsíc.
Prostě lákadlo na "věci zadarmo" máme v podvědomí uložené velmi hluboko a někdy je velmi těžké odolat...

Keby to totiž bolo zdarma spoločnosť by mala problém, pretože každý by si zapol PC iba keď ma čas, ľudia by to nebrali vážne.
Spoločnosť sa tak rozhodla získať do siete iba tých partnerov, ktorí sú seriózni a budú to robiť poriadne. To docielila tak, že každý, kto sa chce do siete zapojiť, musí zaplatiť "licenciu" (investičný balíček) a ak to bude robiť seriózne, dostane 250% z ceny balíčka. Provízia za prenájom miesta nadnárodným spoločnostiam (až 500% z ceny balíčka, preto Vám môže garantovať 250%)
Tvorenie objednávok na mieru
Predaj IT produktov (40% zisk z každého balíčka)
Predaj fyzických produktov (Kairos mobil, Kairos servery..)
Poplatky za transakcie v systéme (1% z platby)
- okrem toho telefón a router a bude tu ďalší výrobok v obchode.
(laptop bez harddisk pamäť beží na kairos cloud)

Ty si opravdu myslíš, že někomu nějaký takový cloudový diskový prostor prodají? :-?

Potřebují akorát sehnat dostatek kořenů, aby bylo na výplatu těm nahoře a na "režii" (zisk otců zakladatelů).

Je naprosto jedno, co prodávají (resp. píšou že prodávají), potřebují akorát nějak oblbnout ty pomalejší. Důležitá je jenom forma, Ponti.

To zaslání SMS je úplně obyčejná loterie. Dají lehké otázky, aby nalákali lidi na odpověď (i v TV to bývá) a ze správných odpovědí (kterých je 95 % pak vylosují výherce. Živi jsou právě z těch SMS. SMS je v podstatě "los".
Docela by mě zajímalo, co na tohle říká loterijní zákon.

JaFi ja som zase alergicky na hyenizmus a z mojho pohladu ak niekto vie, ze je to lietadlo a napriek tomu do toho ide lebo chce z toho vyzrat co sa da...co s takym clovekom?
U mna je to chrapun a chudak a nemam ine slusnejsie pomenovanie ako mu to oznamit.
Hulvatov nemam rad ani ja sice, ale v tomto pripade na hrubu dieru hruba zaplata.

Flegu, a znáš někoho, kdo ví, že je to letadlo, jde do toho a nechce z toho vyžrat maximum? Já bych tak přísný v odsuzování těch prvních pilotů nebyl; vždyť i podnikání je o vytěžení maxima z prvotního nápadu (než se toho chytnou i další). Není-li konkurence, šroubují se ceny nahoru o 106.

Já se nikdy letadel neúčastnil (ani MLM, což je to samé v bleděmodrém), jsem příliš lakomý, abych riskoval ztrátu, a dovedu si spočítat, v kterém kole musí Ponti skončit, nemají-li se angažovat obyvatelé jiných planet :)

Urvat výhodu pro sebe (a tím způsobit nevýhodu jiným), to přece dělá většina lidí v běžném životě dnes a denně. Ty ses nikdy nepředbíhal? ;-) Že někdy jde o minuty či koruny - a jindy o desetitisíce, je jen znakem "kvantity", "kvalita" toho počínání je furt stejná..

Myslis, ze mne nenapadlo pred par mesiacmi, ze tam naskocim na sekundu? Keby hej uz som v tazkom pluse, zatial stale vyplacaju a par mesiacov asi este budu.
Potom zapracoval moj moralny kodex, takze myslienka, ze sa tohoto podvodu aktivne zucastnim mala zivotnost 1s.

Stejně mi přijde zvláštní že ještě v dnešní době může někdo třeba jen uvažovat o něčem podobném.
Možná by bylo poučné kdyby sem někdo z těch-kdo do toho šel-sem nahodil svoje foto,protože pokaždý když o podobnejch letadlech čtu,tak si říkám že by stálo za to vidět kdo tomuhle může naletět.
...i když by to byla vlastně dost smutná výstavka "fejsů" :)