Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač se po menším otřesu vypne

Včera jsem si poskladal pc ale při sebemenším otřesu se vypne a po chvilce zase zapne. Vše jsem zkontroloval jestli není něco špatně přidělaného ale vše dobře drži, tohle se mi ještě nikdy nestalo. Nevíte kde by mohla být zrada?

PC sa nezapaja jako vzdy, ale spravne pre ten konretny. Distancky pod doskou su na ktorych miestach?
Kyvat a ohybat mozes rozne veci a budes vidiet co kde reaguje. A nejde o to ci je to zapojene "dobre", a vobec nejde o nejake "zapojenie", ale ide o to ze jak je co mechanicky namahane a kde mas jake skraty alebo zlomeniny (alebo blbe kontakty)