Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s lenovo K30-w

Dobrý den dostal sem nedávno telefon stim že je zavirovanej že ho nechtěj řikaly že když sou na internetu tak se začne všechno samo odsebe stahovat a že strašně blbne a já sem si ho vyzkoušel tak mi tam běhala nějaká japonská aplikace bylo tam předinstalevanejch hodně kravin k ničemu (i po formátování) a vždicky když sem byl na googleplay nebo byl připojenej k internetu tak se zaseknul a restartoval a já chtěl nainstalovat custom rom jestly to pomůže dělal sem to podle několika youtube videií nainstaloval sem twrp a rootnul a chtěl sem nainstalovat android verzy lollipop a při tý instalaci to ukázalo error po několika minutách a telefon teďkon zapnu a je tam jenom logo a nezapne se a pomocí volume down+power (nevim proč ale u tohodle telefonu to šlo jenom volume nahoru+power) se nedostanu ani abych ho zformátoval

děkuju za odpovědi :)

a na nějakejch stránkách sem čet že tenhle telefon je k ničemu že je dělanej jenom pro čínu je tam hodně čínskejch aplikací a nefunguje tam googleplay(důvod proč se mi asi pořád restartovával když sem nato šel) a že je napůl v čínštině a angličtine (v mojim případě česky,anglicky,čínsky v 1 )