Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Novy notebook

Dobry den prosim Vas chcel by som si kupit novu notebook a hladam nieco fakt lacnejsie co by v pohode utiahlo cs:go aspon na strednej grafike.. Prosim Vas ak vy ste mi vedeli pomoct najst takyto notebook ozvyte sa.. Vopred dakujem
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Pozor, neplet si desktopove procesory a notebookove! Ty kupujes notebook, takze se musis zajimat o notebookove.

Ono je i3 a i5 vcelku jedno, na herni notebook hlavne potrebujes procesor HQ na konci oznaceni, pak jsou jeste setriva U-cka a ty na hry neber. Jenze prave ty HQ jsou v noteboocich tak od 20K, myslim ze snad i3 HQ se vubec nedelaji, az i5.

Tak, ta rx 460 bude v srpnu, do něj to zvládneš na IGK na menší FPS. Jinak, chybí ti tam zdroj, vem ten který jsem ti posílal v sestavě výše.
intel HD graphics 530 je dost výkonná na to aby jsi nemusel mít v PC na CS:GO na menší FPS GK, ale jinak bych jí koupil pro lepší požitek a i na jiné hry, pokud hraješ něco jiného než CS:GO

Myš mam.. A este ked chcem pripojit sluchatka tak to nic netreba ? Ale neviem stale ci notebook alebo PC ... PC samozrejme lepsi len to ze tam treba dokupit monitor a OS co je dokopy cca uz 200€... Asi neexistuje notas do 500€ ktory by mal aspon taky procesor a grafiku ,že ?

Já osobně nad tím taky přemýšlel, a zvolil jsem si stolní PC a přenosný mám tablet, nevím na co přesně budeš potřebovat ten PC mimo domov.

V mém PC mám pentium g4400, 8gb ram a budu dokupovat rx 460. Celé mě tp vyšlo na 12 000 + 4000 za tablet, který jsem kupoval dříve (cca rok zpátky)

Tak len ked mne sa teraz viac bude hodit notebook kedze uz pojdem aj na strednu.. Tak fakt by si o nejakom nevedel ? Ja som premyslal nad Lenovo Ideapad 100 80QQ00GACK... i3 5005U a nVidia GeForce 920M alebo mozno este HP 250 G4 .. i5 5200U a Intel HD Graphics 5500

Za tu cenu nic lepsiho nesezenes. Samozrejme nejake hry ve smyslu nejake parby vic jak hodinu mozna jo, ale brzo ho oddelas. Ale pokud nejsi ochoten dat vic penez za notas aspon trochu pripominajici herni bez Uckoveho procesoru apod., s aspon trochu robusne provedenym chlazenim, tak opravdu lepsi volba nez tenhle Asus neni. Necekej ale zazraky, je to proste ekonomickej notas se vsim co k tomu patri.