Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka na každodenní použití

Zdravím poradnu, chtěl bych poprosit o tip na sluchátka, měli by to být sluchátka s kterými jdete ven, do vlaku, do města, měli by být pohodlnější a těsnit.
Díval jsem se po značkách jako Denon, AKG, Sennheiser či Audio Technica, našel jsem mnoho recenzí.. a tak nějak jsem čistě podle nich nedokázal vybrat. Proto bych potřeboval někoho kdo v tom chodí a už jich značnou řadu vyzkoušel. Díky moc

Sluchátka by měli být tak do 2500 Kč

Slyšel jsem že kruci dobré, nikdy jsem je sice nevlastnil, ale podle ohlasů opravdu špičkové.
Koss porta pro jsem právě měl a chtěl bych teď něco o úroveň výš, koukal jsem zatím na tyto :

akg-k-451
http://sluchatka.heureka.cz/sony-mdr-xb950ap/recen ze/#section
http://sluchatka.heureka.cz/yamaha-hph-200/recenze /#section

Když jsme u těch Sennheiser, tyhle opravdu vypadají slušně, i podle zahraničních webů, navíc to bylo snad sluchátka roku 2013,
ale opravdu nevím do kterých jít

Ono jde o to, že puvodní cena Koss porta pro byla 2490Kč. A ty tenkrát hrály setsakra dobře. Bohužel klesající cena(ze 100 na 50 dolaru), zaroven klesá kvalita.
Jinak opravdu lepší sluchátka než Kossy (za 2500Kč) stojí tak 3800Kč a víc. A nosit je na ulici... no nevím.

Jo hlavní jsem nenapsal, jen jedny sluchátka na světě (uzavřená) jsou super, ale totálně mimo dostřel vědšiny lidí v téhle zemi. Tím chci říct, že uzavřená sluchátka budou hrát huř než zminované Koss!

Víc druhů vyrábí už desítky let. Kdyby sis chtěl pořídit ten vychvalovaný zesilovač, tak deset tisíc chtějí za tohle:
[http://pc.poradna.net/file/view/26221-grado-ra1-he  adphone-amplifier-schematic-png]

Samozřejmě je to tam dvakrát, je to přece hájend stereo. K tomu knoflík, potenciometr za dvacku a je vymalováno. Takže zbytek ceny je za ten pocit a vydlabaný kus dřeva. Jo, ještě k tomu možná dávají tu 9V baterku.

To zase chápu, viděl jsem podobné příhody, kdy to dotyčného opravdu štvalo a spolusedící málem jednu dostal.
Raději tedy něco uzavřeného ? Je jasný že mi bude téct z uší pramínek potu, ale je to pořád lepší než dostat pěstí.
Podívám se tedy po něčem

Tak já zas nechci vypadat jak otík, mít na uších 2 melouny je taky docela naprd.. zvlášť v tom co máme aktuálně venku.
Četl jsem že moc dobře netěsní, ale.. hrají opravdu dobře, tak jak nebudu stát na vlakáči, tak by to mělo být fajn.