Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aktualizace windowsu

Ahoj nevite cim to muze byt, že když nainstaluju aktualizace windowsu tak mi potom nejde pc a musím reinstall windowsu? Mám origo win 7 64 bit, ale už se mi 2x stalo, že jsem nainstaloval ty aktualizace a pak jsem musel přeinstalovat windows. Teď se bojím ten windows aktualizovat, ale je to pěkně na pytel, když nemám windows aktualizovaný, protože se ke mě dostane každý vir bez těch záplat co dělají. Neví někdo co s tím? :(

nevím co přesně byl první problém, ale podruhé jak jsem to nainstaloval ty aktualizace, tak se mi prostě sekla instalace těch aktualizací u 15% běželo to celou dobu co jsem byl v práci, protože jsem si naivně myslel, že předtím než půjdu do práce tak to nechám běžet to se doinstaluje a vypne se pc, ale přišel jsem domů počítač furt běžel se seknutou instalací aktualizací windowsu. Tak mi nezbývalo než restartovat pc a najelo to jenom do loga windowsu spouštění systému windows a nic se nestalo. A ještě jedna věc windows mi nabídl opravu systému, ale nikdy mi to v životě ten systém neopravil to je asi jenom takovej fejk aby vypadalo, že se snaží s tím něco udělat, když se něco takového stane. Obnoba systému taky nepomohlo i to ten program na opravu systému mi nabídl :P.

Je to TRUC POLITIKA Microsoftu - snaha donútiť užívateľov k prechodu na Windows 10
===
Stiahnite si "Service Pack 2 pro Windows 7

Info:

www.cnews.cz/clanky/je-tu-service-pack-2-pro-windows-7-snazsi-aktualizovani-starsich-windows

Download x86:

http://download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/software/updt/2016/05/windows6.1-kb3125574-v4-x86_ba1ff5537312561795cc04db0b02fbb0a74b2cbd.msu

Download x64:

http://download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/software/updt/2016/05/windows6.1-kb3125574-v4-x64_2dafb1d203c8964239af3048b5dd4b1264cd93b9.msu

===
Před instalací SP2 se musí nainstalovat aktualizace KB3020369 (x86 nebo x64)
Download x86:

https://www.microsoft.com/cs-CZ/download/details.aspx?id=46827

Download x64:

https://www.microsoft.com/cs-CZ/download/details.aspx?id=46817

ale je to pěkně na pytel, když nemám windows aktualizovaný, protože se ke mě dostane každý vir bez těch záplat

nesmysl.

ale rozumný kompromis pro instalaci jen důležitých=kritických aktualizací, bez nedůležitého a často nekompatibilního balastu (obdoba hfslip pro xp) jsem ještě nenašel.