Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vyčistit pc ?

Chtěl bych si úplně smazat všechny videa/obrázky/hry/programy. Ale nevím jak. Windows smazat nechci není někde v nastavení nějaká možnost na kterou bych prostě kliknul a ono by se to smázlo samo ? Díky.

• Zkus pouzit [Windows Refresh Tools], kde mas i moznost vse smazat a mit 10 v puvodnim stavu. (nebo jen obnoveni etc)
Uvedeny SW od MS, si prakticky vse prichysta sam, staci se jen proklikat, vse potrebné (je-li potreba) si také stahne a nainstaluje sam.
• Nastaveni parametru si zda-li ches muzes obnovit, dle tvych poslednich nastaveni. (jako nastaveni prohlizece, pozadi, theme etc)