Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC - nějak vylepšit

Mám PC :procesor Sempron 3000 1,81 GHz, RAM 2,5 GB DDR2 ,grafickou kartu novou dobrou 1GB ,OS W7 prof.32 bit.Ctěl bych ho nějak vylepšit ,myslel jsem lepším procesorem a SSD diskem aby bylo vše rychlejší.Poradí někdo nebo se na to mám vyprdnout a koupit nový.Hry nehraju.
Moc děkuji Kamil
Zmena predmetu, pôvodne: PC (los)

Děkuji za názory.
No myslel jsem na ten SSD disk a když bych pak pořizoval nové PC mohl bych ho tam použít,snad se to tím zrychlí hlavně při najetí.Ještě musím promyslet jak se ta výměna disků správně dělá abych tam přendal OS W7 a nemusel ho znovu instalovat.Nejsem zas takovej profík proto za každou radu děkuji. Hodit do šrotu to umím i bez rady.

Jak už jsme se bavili.
Deska má (je to vidět už jen z fotografie)4x port SATA.
Takže SSD tam bez problému připojíš.

Bude ale nutná reinstalace Win7, aby si Windows korektně sedl s diskem, aktivoval funkci TRIM a podobně.
Win7 totiž musejí být přehozeny na disk SSD, jinak zrychlení nepoznáš.

SSD pak můžeš časem přehodit i do nového PC.

Takže nestačí udělat obraz W7 ,ale celý ho znovu nainstalovat, jestli to správně chápu?
A jaký SSD tam dám to je jedno? Chtěl bych už modernější aby pak šel dát do nového PC nebo nějak použít. Minimálně 120GB max. 250GB . Abych upřesnil-dokud budou šlapat W7 a aktualizace a zrychlí se to tím SSD tak bych nový PC nekupoval dříve jak za rok.
A ten pevný disk co tam mám nyní 200 GB dá se nějak použít? popřípadě vrátit kdyby se přeinstalace W7 nevyvedla?
Děkuji ti, že se se mnou zabýváš, ptám se na věci které jsou třeba jiným jasné ,jsem jen uživatel.