Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem KeyDown | problem so stlacanim viacero klaves

Dobrý den :)
Ucim sa html5 a spravil som si jednoduchý kod na pohyb hraca.. Problem je ze ked mam stlacených viac ako 4 alebo 5 klaves naraz tak uz to necheckuje pre dalsie keydown.. Niekde som cital ze problem je s usb klavesnicou ze tam je nejaky limit.. Ale ako to mam potom spravit aby to fungovalo? V hre je predsa nutne niekedy mat stlacenych v jednu chvilu viac ako 4 klaves.. neviem si poradit

neviem presne preco ale na mojej klavesnici ked drzim (dolnu sipku, sipku dolava a space bar) pre pohyb dole dolava a strielanie tak uz nemozem robit napriklad strielat alebo nemozem ist dole ale idem dolava a strielam.. Ale ked to skusam (hornu sipku, sipku doprava a space) tak to funguje vzdy.. nechapem preco je tam nejaký blok alebo co :/

Další řešení na zkoušku by bylo nějak takto:

setInterval(function() {
          update();
          draw();
        }, 1000/FPS);

        function update() {
          if(keydown.space) {
            player.shoot();
          }

          if(keydown.left) {
            player.x -= 5;
          }

          if(keydown.right) {
            player.x += 5;
          }

To znamená vykreslovat všechno jednotně a pravidelně.
Nevolat timer pro každou klávesu.