Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Předdefinovaný účet správce - co to je a co s tím?

Ahoj,

nejsem žádný PC master ani nic podobného, jsem běžný uživatel, od jisté doby mi PC hlásí tuto hlášku kdykoliv se snažím otevřít jakoukoliv Windows aplikaci - kalkulačka, přehrávač filmů, prohlížeč fotografií atd. atd.

Ze začátku jsem to řešila tak, že jsem si stáhla do PC různé programy, které mi ty nefungující programy nahradily. Teď už mne to však začíná dost iritovat a hledám proto jakoukoliv pomoc.

Níže přikládám screeny, které ukazují co za chybu mi Windows háže.

Předem moc díky za jakékoliv rady. :--)

btw: Používám W10, kdyby to bylo nějaké důležité a podstatné info :-)

Neni zac.
UAC je na to aby ked nejaka aplikacia potrebuje administrator prava vyskocilo okno s upozornenim, a nespustalo sa vsetko hned pod administratorom (kvoli bezpecnosti).
Ked to bolo vypnute tak to mohol vypnut nejaky vir, alebo nejaky "tuniaci superpogram" co znefunkcnuje windows, nepouzivaj take programy.

:-D je krásné pozorovat, když zbraň narazí na zbraň. tím preference w7 stoupají, je silná, ta malá lhářka. naopak ms s w10 musel narazit na oprávnění w7 trusted installers a hasí to kouzelným hackem. calc je ve windir, je pro všechny, vlastník je starý ti. jinak se to nemůže udít.