Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CZC - informace o stavu objednávky

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli zde není někdo se stejnou zkušeností, nebo jestli někdo neví co znamenají informace z emailu od společnosti CZC.CZ o stavu mé objednávky - sestavení počítače. Zkoušel jsem se ptát známých, na fóru czc.cz, ale nikdo nic neví. Zkoušel jsem i kontaktovat přímo CZC, ale nedostalo se mi odpovědi.

[V_st_i_ek.png]

Děkuji za pomoc.

Uf, už jsem si myslel, že už ho sestavili, zkontrolovali a zjistili, že nejde a zapomněli mě kontaktovat... No ale i tak bych od takovéto seriózní firmy čekal nějaké srozumitelné informace a ne nějaké hádanky, jejich technická podpora, jak už jsem zjistil, stojí dost za pendrek.

Každopádně díky.

Ještě mimo téma, ale nechci zakládat další...

Je jasný, že jak mi sestava dojde, nemine mě instalace Windows 7 x64 a také instalace ovladačů. Bohužel ještě jsem neměl tu příležitost instalovat ovladače načisto, vždy jsem stahoval ovladače (kromě grafického) ze stránek výrobce mého notebooku přímo pro můj model. No a teď tedy nastává otázka jaké ovladače tam stáhnout, samozřejmě bych tam mohl nainstalovat ovladače z přiložených dvd disků, ale asi nebudou aktuální.

Jak bude sestava vypadat už lze vyčíst z výše uvedeného obrázku. Z těch komponentů bych tedy asi jako laik nainstaloval ovladač pro integrovanou grafiku a ovladače pro základní desku, ale nevím co a který tam nainstalovat, poradili byste mi s tím prosím?

Zde jsou přímo odkazy na stažení těch ovladačů:
CPU: 9tQln
Deska: ktQl6

Na tom odkazu s ovladači na základní desku, jsou pak záložky BIOS a Nástroje, je potřeba a případně co z tama nainstalovat?