Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava 20-25 tisíc Kč bez grafické karty

Dobrý večír, prosím o sesmolení pc sestavy bez os a GK čistě skříň kde bude výši třídy procesor s grafiku integrovanou nechci čekat až našetřim i na gk rozpočet je v tuto chvíli 20-25 tisíc nic extra na tom nepoběží hry typu league of legends Lineage 2 Aion atd popř HD videa + lehká úprava fotek a střih videa
Změna předmětu, původně: Pc (DWarf)

nebylo by lepší jak jsem hore psal, radeji 2x HDD po 1TB než jeden 2TB HDD? když delá s videami, rendering a pod.