Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava do 30000,-

Ahoj, chtěl bych si nechat poradit herní pc sestavu do 30K. Nejlépe od M-Pol. :)

Požadavky:
- monitor (min 24")
- windows neni potřeba
- pokud se vejde cenově ssd (stačí 120GB)
- možný upgrade i do budoucna

To je vše.

A připadaně nějakou klávesnici levnější.

Díky.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

klávesnici Vám doporučuju ošachať v kamennom obchode, to sa poradiť nedá, každý má iné preferencie,... niekto má rád také rozloženie kláves, iný zas inaké...

monitor doporučuju:

24" Philips 247E6QDAD

Sestavu jak chcete, nech Vám M-pol poradí.

kym jsem to napsal tak si to editnul... v tom prípade ok... ostatne ja myslím pravý opak, že RX 480 > GTX 1060

asi jsem z tebe oslepnul....

jinak kto breci? chytráku

Osobně hardware moc nesleduji, a žádnou značku nepreferuji takže jestli AMD nebo Nvidia už bych nechal na vas. Ještě bych raději upřesnil, 30K by to mělo byt i s monitorem. Nejspíš to nebylo z příspěvku úplně zřejmé - napadlo mě že nejnovější grafika se do te ceny nemusí vejít když odečtu náklady na monitor. Ale moc netuším. Pokuď se to vejde do limitu tak počkám samozřejmě.

Ano, tedy pokud se přihlásíš/registrace zde na poradně, tak je tady SP/soukromá pošta.
(momentálně jsem ve "stávce" a nehodlám se v PC sestavách neustále dohadovat s různýma naplaveninama, chytrákama ..... o tom jak mají či nemají vyvážené návrhy vypadat)

Akorat bych silne doporucil nebrat desky od MSI. :!:

Nevim, jak konkretne tato, ale vetsina Gaming desek od MSI ma na sobe tzv. SLOW SWITCH a ten je vadny, respektive je chyba v navrhu desek pro Skylake a obcas se ten switch aktivuje aniz byste ho fyzicky zapnuli, pocitac potom bezi v modu x8, teda pouze na nejnizsi mozny vykon.

(Stalo se mi to a jak jsem zjistil, stava se to vetsine lidi s deskama na H170 a Z170 (MSI forum je toho plne, MSI reseni nezna a opravny BIOS pro zadnou desku zatim nevydalo), nevim jestli se to tyka i B150, ale stejne bych radeji vzal desku od Asusu.)

Mam ji uz skoro rok.

A staci prepnout ten SLOW button na desce tam a zase zpatky nebo disablovad usporne funkce procesoru v BIOSu, restartovat a znovu zapnout a je to pryc. Muze se casem opakovat, jenze je problem s reklamaci. Zavadu, ktera se da takhle jednoduse odstranit mi neuznaji, MSI k tomu mlci a dela ze se jich to netyka,takze to vidim s reklamaci blede.

U sitovky byl problem jen s ovladacem od Qualcommu (Killer) a to uz je vyresene jako pro Windows, tak pro linux.