Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový Smartphone

Hľadám nejaký mobil ktorý by utiahol aj nejaký hry a aby mal
- 13mpx fotoaparát
- min 2GB ram
- do 300e

Pozeral som Huawei P9 Lite celkom sa mi páči ale chcel by som sa spýtať či má tú funkciu laser čo sa dá ovládať TV,Projektor,..

Zalezi jestli hrajes solitaire nebo narocny 3D hry. SoC Huawei Kirin 650 obsazeny v P9 lite neni v zadnem pripade herni. Opravdu nechapu lidi, kteri maji pozadavek na herni smartphone a vybiraji SoC se slabou grafickou casti.

Zde je seznam zarizeni s IR na ovladani TV apod.

No koukam, ze kalkulacka prevodu men mi ukazala, ze 300E je 8100Kc. To neni mnoho. Zalezi teda na tvem uziti, pokud jde vylozene o ty narocne hry, tak bych volil starsi highend LG G3. Nebo se holt smirit s tim, ze za ty prachy proste herni mobil neudelas a radeji das prednost kvalite v ostatnich cinnostech a potom neni Huawei P9 lite spatna volba, jeste bych zvazoval i treba Huawei G8, ale i ten je postaveny na SoC s malo vykonnou grafikou, teda na hry moc neni.

A to se ptas nas? To snad musis vedet ty, co si chces koupit.

A kdyz jsme u toho, tak iPhone 5S 16GB sezenes za tech 8000Kc (300E) jen jako sedivku a pokud to myslis se smartphonem trochu vazneji (tim mam na mysli, ze to neni jen telefon), tak 16GB bez moznosti pridani sd-karty je dost malo, doporucil bych ti radeji 32GB variantu.