Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prehrávanie x265 cez USB na 4K tv

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať ohladom 4K televízorov, ako je to s prehrávaním formátu x265 z USB? Mám starší LCD LED samsung ktorý v pohode prehráva z USB x264 formát, ale chcel by som kúpiť UltraHD tv (do 2500€) ale ak nepodporuje formát x265 tak to nemá zmysel. Viete niekto poradit? dakujem

Opravdu nemuzes zaridit, abys TV pripojil k pocitaci a prehraval to z pocitace, USB flasku teda nebudes strkat do televize ale do pocitace.

Proc te upozornuju na tuhle moznost.

Uplne bezne ani starsi televize, ktere umely H264 neumely vsechno, takze napriklad kolegyni jsem dal nejaky video, aby na to mrkla a obraz ji sel, protoze to nebylo kodovano nijak zvlastne, ale zvuk uz ne, byl v AAC a to TV neumela. Nebo jiny kolega pro zmenu prehral i AAC, ale zase mu sly jen videa s urcitym nastavenim enkoderu, neprisel na to, kde je chyba ale vse co mel rekodoval pres 1 pass CBR 20, protoze to zjistil, ze mu funguje. Nebo ted kamos uz ma nejakou 4K TV myslim, ze Samsung a ta umi HEVC, ale videa na main10 nebere. Proste to ze si koupis televizi s podporou prehravani x265 neznamena, ze ti to prehraje vsechno a proto je nejlepsi cesta se na to uplne vybodnout a resit to pocitacem.