Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telefon okolo 6 tisíc

Dobrý den mám dotaz, chtěl bych si pořídit nový telefon hlavně na hry, internet, a focení. Mám pár vyhlídnutých, ale nevím. Poraďte mi nebo mi řekněte své zkušenosti.
1.
http://b-techs.cz/telefony-elephone/278-elephone-p 9000-lite-%C4%8Dern%C3%A1.html
2.
https://www.alza.cz/asus-zenfone-2-ze551ml-32gb-sh eer-gold-d3024999.htm?o=11
3.
https://www.mall.cz/mobilni-telefony-dual-sim/hono r-7-lite-gold

Zatím u mě vede první možnost ale nevím. Nejsem jsi jist značkou.
Děkuji za radu

1.Helio P10 neni herni, je to mainstream od Mediateku, takze zadna slava.

2. Intel svou mobilni divizi pohrbil, takze kupovat si ted Atom, kdyz prijde o podporu je nesmysl.

3. Huawei s mainstreamem Kirin 650 obsahuje take jen lowend grafiku Mali 830, takze na hry taky zadna slava, ale jinak je z toho vyberu nejlepsi, ikdyz teda ja bych doporucil radeji Huawei P9 lite se stejnyma strevama a navic NFC, ale na narocne 3D hry to taky neni.

Pokud jde o hry levne, tak LG G3, ale to zas neni fotomobil, nebo si priplatit.

Dle ceho vybirat, preci dle tvych pozadavku. :-)

Mas to v podstate jako u pocitace, cim lepsi, tim drazsi a herni jsou uplne nejdrazsi. Takze rozmysli pozadavky, rozmysli, kolik do toho muzes nejvic vrazit a potom vybirej.

Obecne na hry je nejlepsi SoC Snapdragon a i u nej je v lowendu nic moc grafika. Mediatek, Exynos a Kirin pouzivaji grafiku Mali, ktera je obecne slabsi, ale samozrejme i zde jsou rozdily, ze lepsi SoC ma lepsi grafiku.
Co se tyka fotaku, tak bych se drzel osvedcenejch znacek: Samsung, LG, v druhym sledu i Huawei, Sony nebo Asus, zalezi pak taky od modelu. Sony ma hardwarovou spoust fotaku, coz je super, u jinych smartphonu se da nahradit tlacitky hlasitosti, pokud nejsou na zadech tela pristroje.
Urcite nejit pod 2GB RAM a 16GB interniho uloziste doplneneho moznosti pridani sd-karty.

Dobry je, podivat se po starsim highendu, ktery mezitim slevil.