Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi

Ahoj.No začnem tak že máme spojený internet so susedmi teda on je správca no dnes sa prišiel stažovať že mu prišla sms "Minuli ste 80 %dát rsp.200gb" že už 2x teda mesiac dozadu tiež no ale ja som nič nestahoval podla moho názaru sa to len tak nedá minuť a hram iba hry a je to nemožné minuť.. či áno? Hrám iba league of legends

Takže keď som nič nestahoval a on hovoril že minul minimum že pár filmov a že nech mán byť ticho že to určite tým hraním tak ...ma ta aj naštve lebo viem že to nejde a on ma presvieča že ide ale tak ani som nič nestahoval max do 1gb ale tak čím to môže byť ?