Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC vírus

Zdravím. Mám taký problém že s disku C mi mizne miesto len tak s ničoho nič. Odstránim nejake subory a do hodiny na disku nieje miesto. Skúšal som zapnut malwerbyte, spybot, AVG, Combofix. Nič nepomohlo. Najviac miesta zabera windows. dc6135d6
a toto mi vypisal combofix 5ehu0

Systém spravidla vytvorí pagefile vo veľkosti ram. A tak to ostáva, pokým sa nevyčerpá celá ram, plus ten pagefile, v tom prípade ho pochopiteľne zväčšuje.
Ak by pagefile zrušil, alebo nastavil príliš malý, tak po dosiahnutí stropu sa polovica aplikácií zosype.. a konec.

ujovia z ms jsou už 20 let kokoti.
děláš že nevíš, že swap je 50x pomalejší než ram. je to jen nouzová pomůcka "co kdyby" 1x za měsíc. jakmile musí pc denně využívat swap, je nutné přikoupit ram a nespoléhat na swap jako idioti z redmontonu.
a k čemu je nevyužívaný swap? nechat mu 512mb je až až.

body obnovy mají rezervované procento z disku, ne z volného místa. jakmile se pár gb uvolní, body obnovení mu ho brzy zaberou. proto kontrola, kolik jim může dovolit.

do toho se mu cpou aktualizace windows - viz velikost adresáře \windows. ale tazatel má na to nástroj, podadresáře si zjistí sám, jestli má přístupová práva.

fak nevím, proč je někomu nutné vysvětlovat základy.

Ale ja to všetko dobre viem. Možno by som mohol učiť teba. Ale pagefile by som rozhodne nevypol.

Ak si kúpiš 32 giga ram, a využívať budeš 2/3 tak si ju vypni. V opačnom prípade je to ... pretože systému znemožňuješ pracovať. Nie že pomalšie, ale vôbec.