Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Která myš je lepší?

Zdravím,
vybírám si novou herní myš (stará šla do kopru) se zaměřením na hraní FPS her. Jinak ji hodlám používat i na hraní RPGéček a editaci fotek. Potřeboval bych poradit kterou vybrat, cena nerozhoduje. Preferuji optický snímač (lepší na FPS), zatím to vidím na Razer (1... ). Máte nějaký lepší typ? Zároveň jsem ale četl různé odborné články kde zas říkají že na hry jedině laser. Hodně se mi líbí Razer Mamba která disponuje právě laserem. Kterou vybrat a proč?
Dík za odpověď
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Dobrý den,

Myš a klávesnice jsou periferie které nejde doporučiť, porovnávať, ani odpovedať na otázku která je lepší.... doporučuji si myš ošahať v nějakém obchode, každý má jiné preference.
Napr. Ja osobne mam rad iba tie symetrický levný klasiky od microsoftu. Nemam rád tlačítka na boku lebo mám veľmi hrubé prsty a mačkam je aj keď nechci, dalej mam rad myši ktore maju presne urcitú výšku a zaoblení. Ideální je když si pošaháte a vyberete pre Vás pohodlné 3-5 kusov, a sem je pak napišete a mi odpovime ktere jsou z nich kvalitny a vhodny koupě.

Pokud optiku, tak látkovou podložku, pokud laser, tak tvrdou podložku nebo stůl.
Myš se doporučit nedá, vybírej ale něco s Omron spínači a Avago senzorem. Zjisti si rozměry své staré myši a podle toho si vyber myš novou, aby sis nemusel tolik zvykat.

Převážná většina profesionálních hráčů použivá Zowie. Dál se dá doporučit Tesoro a Steelseries Rival.
Razer ti nedoporučím, jejich problém s double-clicky a odcházením spínačů je legendární.

wow, jsou vsichni radci tak mimo?

áno všichni jsme mimo a ty seš ten čo ví vše. ;-)

ani nejsi radce

a ty seš čo? :-D ty seš rovno ten čo šéfuje Jánovy Fialovy (adminovy poradne) že? :-D ty seš ten čo vlastní intel aj nVidii že?
Zdravotne postižený si možno ty, však sa len pozri čo dokazuješ v každom vlákne, už ta admini kolik krát napomenuly,... ty seš možno tak pravý opak rádce, ty seš ten čo kecá marketingové reči, lebo si platený za reklamu od gainwardu a pár dalších pseudoznaček a tvojim cielom je oblbnúť tazatelov aby sis naplnil vačky.

to čo jsi napsal má asi takú logiku ako kdyby ses chudobnému vysmieval že je chudobný a pritom ty sám bys bol pod mostom a mal sotva na rohlík.

Jinak na starom účte som radce bol (pred vyše 2 rokmi, ale jinak na ten starej účet som sa už 2 roky neprihlásil) ;) ešte k tomu 90% radcov (aj zlatých) aj modi a občas aj admini so mnou súhlasia, a s tebou? mif ta už 3x upozornil a povedal že ešte jednou budeš psát své nesmysli tak dostaneš ban.

Naposled co jsem sháněl myš, tak Zowie by BenQ ohlásilo použití Omronů. Nejsem takový blázen, abych něco tak malicherného sledoval každý den, ... Jestli se vrátili k Huano, je mi to šumák, jsou to dva kvalitní spínače a o tom je vlastně tadle řeč. To, že jsi 45 minut googloval a našel recall od Zowie, neznamená, že jsi chytrý chlapec, vzhledem k tvému chování v předchozích threadech jsi jen blb :P

Má na tebe vůbec cenu reagovat? Nechápu, že za ty tvoje pindy ještě nemáš ban, admini jsou (zdá se) na dovolené.

Já sám používám kombinaci Zowie FK2 a podložky steelseries QCK+ - hraju CS:GO s poměrně nízkou citlivostí, tak je velká podložka nutnost.

Nemůžu si stěžovat, sedí mi to perfektně. Předtím jsem měl Zowie FK1, ale na mě byla moc velká(neřekl bych, že bych měl nějak malé ruce, spíš takový střed)

Nejlépe ale samozřejmě si ty myši někde vyzkoušet, každému sedí něco jiného.

Která myš je lepší?

Dobrá myš = mrtvá myš.