Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přesunout PVR nahrávky z externího Hard Disku do PC

Dobrý den, potřebuji se s Vámi poradit. Hard Disk připojený k satelitnímu přijímači už má zaplněnou paměť nahrávkami z TV vysílání. Jde o to, že nahrávky nechci vymazat, ale chci je zachovat. Chci si je přesunout do počítače, (pokud je to nutné, převést do AVI) a později si je přehrávat. Ale když do PC připojím externí Hard Disk, zobrazí se výzva na formátování disku. K souborům na disku se nedostanu. V průzkumníku kliknu na externí disk a opět se zobazí výzva na formátování disku. Mohli byste mi prosím poradit, jak ty nahrávky zachránit? Pro mě osobně jsou dosti cenné. Existuje nějaký souborový PVR manažér, který si rozumí se systémem souborů na externím disku vytvořeném satelitním přijímačem?

Používám sat. přijímač GoSAT GS 7010HDi s certifikací Skylink Ready.

Budu Vám moc vděčný, pokud mi pomůžete nějak dostat nahrávky do PC. Jak jsem již psal, ty nahrávky jsou pro mě dosti cenné.

Ten sat.prijímač používa zrejme nejaký svoj vlastný súborový systém, ktorý (predpokladám) Windows nepozná... Môžeš len dúfať, že je to nejaký linuxový EXT3...
Pokiaľ tie nahrávky nie sú kódované (rozumej tomu tak, že ich nikde okrem sat.prijímača neprehráš), potom môžeš vyskúšať nainštalovať do pc napr.
toto