Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instagram - nemohu se přihlásit na účet

Zdravím,

mám jistý problém ohledně aplikace Instagram. Mám ho teprve pár dní a už se nemohu přihlásit na svůj účet. Vždy, když se snažím přihlásit, napíše to: "Zadané uživatelské jméno není přiřazené k tomuto účtu. Zkontrolujte uživatelské jméno a zkuste to znovu." Vím, že zadané uživatelské jméno je správné, několikrát jsem si ho zkontroloval a k tomu ho mám ještě na e-mailu. Heslo jsem pro jistotu několikrát také změnil a pořád nic. Další, co jsem udělal, tak jsem šel na podporu, kde jsem se snažil zjistit, co se s mým účtem stalo, ale nic jsem nenašel, jak na podpoře tak ani na internetu. Účet není smazaný, jinak bych si podle slov podpory mohl udělat nový účet na stejný e-mail a kdyby byl deaktivovaný, tak mi to napíše rovnou. Stalo se tohle už někomu? Ví někdo jak na to?

Změna předmětu, původně: Instagram (host)

Ja měl stejny problem. Psalo to: Zadané uživatelské jméno není přiřazené k tomuto účtu. Zkontrolujte uživatelské jméno a zkuste to znovu. Myslím že předtím jsem si účet deaktivoval a to z appky, když jsem se pak chtěl znovu přihlásit z PC nešlo to, šlo to až appky.