Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VHS na PC

Mám staré VHS kazety z môjho detstva a rodiny. Potreboval by som poradiť ako ich nahrám do PC , a skonvertujem na .avi .wmv apod. Softvér, hardware, vlastne čo všetko potrebujem ?

Nedávno jsem to řešil. Není to sice návod, který by odpovídal na otázku, ale výsledek je rychlý a profesionální. Nebudu dělat nikomu reklamu, ale jsou na netu lehce dohledatelné firmy, které to provedou na různá média a profesionálně.
- máte záruku kvality
- ušetříte opravdu spoustu času
- ochráníte originál
- cena za jedinečné materiály není natolik vysoká
- celkově je to jednodušší
- pokud si to necháte na DTD, máte to na věky - skoro