Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ako zabranit programu pri zatvarani spustat web link v prehliadaci ?

stiahol som si tento free programek:
intro.php

ale neni to celkom free, lebo vnutri je reklama a pri zatvoreni appky, sa mi otvori internetovy prehliadac z linkom na ich stranku.

kde mozem vo windowse 7 zablokovat tuto aktivitu ?

program je dobry a jednoduchy, ostatne su viac bloatware, teda ho nechcem ho menit, ale mozno je nejaky opensource o ktorom neviem, popr. na githube

v podstate sa zabrániť tomu nejako jednoducho nedá,súčasťou free verzie dotyčného programu je GetOnlineForms by Myway adware,ktoré sa automaticky inštaluje ako neoddelitelná súčasť dotyčného programu a aj sa automaticky spúšťa pri jeho pužívaní,je to daň za možnosť používať program bezplatne....

jak píše audax: tento adware (celý pochybný sw) odinstalovat a zbytečné svinstvo si netahat do pc.

nepíšeš co to dělá nebo má dělat, nebo jaká z funkcí je nejdůležitější, já si kriplware kvůli tobě instalovat nebudu.

pokud máš ve zvyku mít trvale spuštěný prohlížeč, tj. nic navíc se spouštět nebude, možná by stačilo vrazit ten reklamní web do hosts.

a jestli na tom softu tak trváš, pak si ho prostě kup - to ti tak vadí za užitečnou věc zaplatit?

1, nema platenu verziu
2, nemusis ho instalovat, staci si otvorit oci a citat kusok textu na ich webke, ktoru som linkol. ale ked je to problem tak zopakujem:
lockne a hidne folder vo windovse. ak bude niekto chciet odistalovat program, musi napisat heslo. ak skoncim pracu v tom tajnom foldri, staci program zavriet a skova sa aj folder. preto prakticke a jednoduche. aj program vnutri je blbuvzorny a ok. len tie reklamy.
3, na githube neni nic k pouzitiu. na sourceforge je nova vec iba toto: folder-lock-8-5
teraz som to skusil a neda sa ani nainstalovat (vid obrazok).
4, ted se predved pepanku

Tebe nefunguje NTFS file systém vo Windows? Tebe nič nehovoria užívateľské práva a nastavenia k jednotlivým zložkám/súborom?

lockne a hidne folder vo windovse.

k čomu je to dobré?

ak bude niekto chciet odistalovat program, musi napisat heslo

tak je to správne - iba admin má právo meniť a zasahovať do systému - opäť načo k tomu treba extra program, je to súčasť Win...

ak skoncim pracu v tom tajnom foldri, staci program zavriet a skova sa aj folder

to sa prihlasujete na pc viacerí pod rovnakým menom a heslom? Užívatelia si nemajú čo liezť a ani vidieť svoje už. dáta - preto vymysleli už. profily pre každého užívateľa
a následne možnosť zdieľať tieto údaje medzi sebou.

Čiže to, čo robí ten program, spraví ozajstný admin pc so znalosťou windows tiež...