Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minecraft

dobrý den chtěl bych si koupit Minecraft přes Minecraft.net a kdybych zvolil pro Windows a já mám Windows 10 šlo by to? a šlo by to s touto sestavou:Windows 64bit 10enterprise intel core i3grafika intel hd graphics 2000děkuji za odpovědi

Dobrý den, Minecraft rozjede takmer jakýkolvek stroj vrátane Vášho,... minecraft utáhne aj intelHD, avšak jak již bylo spomenuto pre plinulejší běh je ideálne doinštalovať optifine a v ňom znížiť nastavenie grafiky a vzdálenosť ktorú bude vykreslovať napríklad na 4 chunky od postavy.

Pred instalací jakéhokolvek rozšírenia je potreba ešte nainštalovať forge:

files.minecraftforge.net

dostupné sú rôzne verze forge pre rôzne verze MC,...

následne optifine:

optifine.net

jinak minecraft pobeží na lubovolnom OS windows od verze XP SP3 vyššie absolutne bez problémov.

Si snád robíte srandu Minecraft na Intel Graphics 2000 ? To by som si pozrel aj s optifine je to hlúposť.