Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobilný Internet: Telekom (Mobilný Internet L) vs Orange (Extra)

Zdravím, chcem si zaobstarať mobilný internet (surfovanie po nete, sťahovanie, sledovanie videí a hranie hier po internete ako CS 1.6, GTA či CS GO). Ktorý z týchto internetov by ste mi odporučili viac?

Telekom: mobilny-internet (jedná sa o L verziu)

Orange: https://www.orange.sk/salespad/home/orange-mobilny -internet/detail-pausalu/mobilny-internet-extra/30 893

k tomu by som chcel zobrať tento modem - Huawei B310 https://www.lte-unas.cz/lte-hardware/modemy/huawei -lte-cpe-b310.htm

alebo by ste mi odporučili kúpiť radšej nejaký lepší modem v nejakom kamennom obchode alebo cez eshop?

Som vďačný za každú radu alebo recenziu.. alebo názor na daný internet či modem.

Pridávam aj moje bydlisko: Trenčianske Teplice - Štvrť SNP

Ďakujem!

v prvom rade pri mobilnom internete od orange/telekom zabudni na hranie hier,obidvaja poskytovatelia v tvz.silnej prevádzke/12:00-24:00/obmedzujú až blokujú p2P siete a podobné služby ,neobmedzovanie si nechávajú na fibernet/magio internet a podobné typy pripojení.....tu spomenutý swan ohladne mobilného internetu je ešte väčšia parodia na službu ako mobilný internet od O2,swan má mikroskopické pokrytie aj v hlavnom meste,neviem si predstaviť v akej kvalite to vedia poskytovať niekde mimo...