Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aplikace nefunguji pri edge signálu android

Minule jsem potřeboval něco najít přes aplikaci, měl jsem normálně signál i volné MB na net, a kvalita signálu: edge, a asi 2 zkoušené aplikace přes které jsem potřeboval něco najít, se chovali jako kdybych nebyl vůbec připojený. Čím to je? Dá se to nějak nastavit aby aplikace normálně fungovali i při této kvalitě signálu?

• Datova Sit EDGE je velmi pomala a nekteré aplikace pro svuj chod potrebuji minimalne az 5x rychlejsi 3G/UMTS , HSPA zvany 3G+ nekteré vyzdaji dokonce i 4G, kde se pri spusteni aplikace chce Synchronizovat etc, overi TYP pripojeni, které kdyz je kuprikladu EDGE vrati zpet neco typu'if edge{Conexion = fals, no_Data;} a nemusis byt pripojen.

• Neplati to treba pro mail klienty, nebo nejakou Light navigaci (nekteré WEB prohlizece dokazi nekteré prvky nezobrazovat, nebo zobrazi jen HTML bez obrazku etc), etc, kde potrebna rychlost EDGE je dostacujici (bohuzel hodne WEB stranek jsou velmi spatne optimizonavé na mobilni rozliseni plné zbytecnosti = vice DAT k nacteni/zpracovani), ale jiné APPs muzou byt tak nepouzitelné uz i na poslani mensiho souboru, jako sponku s mailem je takové minimum 3G.