Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Väčšia zbernica alebo viac pamäťe?

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či sa viac oplatí kúpiť grafiku s väčšou zbernicou a menšou pamäťou alebo s menšou zbernicou a väčšou pamäťov? Mám totiž vyhliadnutu grafiku asus strix gtx 960 dc2oc 4GD5 a neviem či je to dobrá voľba keď tak prosím poradťe inú. Ďakujem

• Nejdulezitejsi faktor, je samotna technologie Grafického Procesoru 'Unit" /*GPU, kde jedna graficka karta s 128Bit zbernici muze byt vykonejsi jak 256Bit jiné grafické karty, nasledovne velikost <V-RAM> je jen na ukladani, na rychlost nema vliv, jen uklada kuprikladu Textury, ale rozdil frekvence na které pracuje <VRAM DDR3 vs DDR5> uz je podstatnejsi, kde na rychlost a jako druhy faktor jeji frekvence /*rychlost

• Nevim zrejme na tvuj slaby celkovy odber né, ale nemam s nim vlastni zkusenost, jen bych ti napsal co jsem nesel pres Bing nebo Google, nemohu rict, je mi lito.
* Podle recenzi, by mel byt kvalitni s dobrou stabilitou.

• Ale zrejme se zcela mylim :-p (s tim VS) : http://pc.poradna.net/q/view/1343622-zdroje-ktere- se-daji-koupit-bez-nasledneho-place
* Kde je uvedeno Corsair (mimo řady VS!), ono, jak zde na poradne napise Corsair, zbehne se banda a rozmluvi ti to, ze je to orezana sracka..

Zkratka, na GTX@1060 mas velmi vykonou sestavu a dohromady s GTX@1060 budes na velmi dobré herni urovni.