Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aký internet

Ahojte, dostal som dneska nový pc a chcel by som začať hrať nejaké online hry, lenže v domácnosti nemame žiadne pripojenie. Úprimne sa v tom vôbec nevyznám, ale rád by som sa vyhol nekonečnemu splácaniu. Napríklad môj spolužiak má USB internet, zdá sa mi to celkom fajn, len naozaj nemám šajnu ako to funguje. Prosím vás teda o radu, čo vlastne kúpiť

No moja suseda má wifi router od telecomu, ona by mi aj dala heslo, ak by som jej splácal, len sa bojím že na PC by to nestačilo, alebo by som mal laggy v hrách, keďže ona má pripojený PC cez kábel a ja by som musel chytať wifi