Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Irfanview-uložit jako a irfan se vypne

Dobrý den,

od nepaměti používám prohlížeč IrfanView, ale v tomto týdnu se mi pokaždé stane že upravím fotku a chci dát Uložit jako a Irfan se vypne, jako bych kliknul na křížek.

Tuší někdo co stím?

Předem děkuji.

Děkuji všem za rady, jsem ted v práci, ale večer oddinstaluju starý Irfan a dám nový.

Co se týče uprav obrázku v irfanu, já jich moc nedělám, obvykle jen otočení o uhel 45 stupňů. Zbývající věci si dodělávám v malování.