Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Window 10

Dobrý deň, mám notebook starý necelý rok a posledné 3 mesiace mi notebook blbne. Niekedy mi nejdu písmenka-n,m,k, medzerník... alebo napríklad ani enter mi nejde iba ten na numerickej klávesnici. No niekedy to nerobí a dá sa normálne písať. Mám windows 10 už od kúpi ale na začiatku mi to nedobilo tak neviem či to spôsobila nejaka aktualizácia alebo to windowsom nie je. Za odpoveďe ďakujem :)

velmi lehke, muzes zkusit nouzovy rezim windows nebo na flashce nebo cedecku live cd ubuntu, vyzkusis klavesy a hned budes vedet, jestli to je hardwarovy problem a nutna reklamace nebo softwarovy a potom jen zazalohujes a obnovis do tovarniho stavu.