Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nespúsťajú sa aplikácie

Už si naozaj neviem dať rady, mám windows 7 32bit, pentium G3250, intel HD graphic. Spustím nejakú hru alebo program, chvílu sa u ukazovatela myši ukáže načítavanie a potom sa nič nestane. Nerobí to u všetkých aplikácií, ale aj tak je to na nervy, má niekto s týmto skúsenosti ?

Ten pc som dostal od príbuzných bolo tam nainštalovaných plno blbosti a hier tak som to odinstaloval, väčšinou len hry som mazal. Čítal som na internete že to môže byť kompatibilitou, napr chcel som nainštalovať direct a písalo mi to že mám nainštalovať najnovší service pack, pritom som ho mal nainštalovaný, tak som pozrel kompatibilitu a bolo tam nastavené Windows Vista, tak som dal Windows 7 a teraz keď to skúsim spustit tak sa nič nedeje, u hry sleeping dogs to isté, u Lol sa zas spustí launcher 1h načítava a potom sa zase nič nestane

...väčšinou som hry len mazal.... hry, ak sú nainštalované, musia sa korektne odinštalovať. Takto ti po nich zostalo veľa "bordelu" i v registroch.
Ak si chcel mať to v poriadku, tak si mal tie sedmičky nainštalovať spolu s prípravou disku na inštaláciu. Predtým si však mal si stiahnuť pre svoj PC potrebné základné ovládače (čipset, IDE, príp. SATA, sieťovka, keyboard - i keď Win7 má v sebe implementované základné ovládače pre periférie), potom postupne, keď OS už beží, doinštalovať ďalšie ovládače (grafika, zvukovka) a SP1. A dám krk na to, že po nainštalovaní SP1 odrazu bude potrebné aktualizovať i DirectX.

Ja som windows neinštaloval a ani ovladače, akurát som ich aktualizoval cez driver booster, tak neviem v akom poradí boli nainštalovaném počítač som dostal už v takomto stave a tým že som mazal hry som mal na mysli že som ich odinštaloval

omezený si tu akurát ty, nie všetci ľudia strávia denne 24h za PC, veľa ľudí žije aj reálny život a stále sa vzdelávajú a občas si nevedia rady, tak poprosia na fóre a keď tam príde taký tupec jak ty, ktorý si dá fotku jak mentálne postihnutý jedinec a má blbékeci, tak len kazí náladu. Odporúčam v tvojom prípade navštíviť psychiatričku a určite ti dá nejaké antidepresíva. Nič som nemazal iba odinštaloval hry. Ja si windows viem nainštalovať aj s drivermi lenže ja som neriešil driver ale to že mi nejdú spustiť nejaké aplikácie a ja neviem prečo, reinstall beriem ako posledné riešenie, ale áno windows preinštalujem a vytvorím si aj omezený účet a bude sa volať karol -retardované príspevky a budem si tam fotiť tvoje zaujímavé komentáre ;)

Tak jsem zmatenej - výše píšeš "tak som dal Windows 7" (= nainstaloval - aspoň tak jsem to pochopil) a teď zase píšeš, že jsi Windows neinstaloval? Jak to teda vlastně je? :-?
Samozřejmě tím DriverBoostrem jsi to akorát dorazil.
Můžeš zkusit postahovat ty správné ovladače (z webů výrobců HW), a zkusit je přeinstalovat.
Ale u takto zahnojenýho systému bude asi čistá instalace to nejlepší...