Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 4K a jeho přehrání

Dobrý den, mohl by mi někdo poradit, zda s touto sestavou níže dokáži přehrát video 4k (soubor o velikost 4 GB)

Budu rád za jakýkoliv komentář. Trochu se zarážím nad integrovanou grafickou kartou.
---------------------------------
Model: HP ProBook 650 G2

Operační systém: Windows 7 Professional (dostupný na základě nároku na downgrade ze systému Windows 10 Pro

Procesor: Intel® Core™ i7-6820HQ (2,7 GHz, až 3,6 GHz s technologií Intel® Turbo Boost, 8 MB mezipaměti, 4 jádra)

Paměť: 8GB DDR4-2133 SDRAM
• Počet slotů (Celkem / Volné): 2/1
• Maximální paměť: 16 GB

Pevný disk: 512 SSD

Optická mechanika: DVDRW

Displej:15,6" tenký displej SVA s rozlišením FHD (1 920 x 1 080), podsvícením LED a antireflexní úpravou

Grafická karta: Intel® HD 530

Polohovací zařízení: TouchPad

Podsvícená klávesnice: Ano

Numerická klávesnice: Ano

Web kamera: Ano

Čtečka otisku prstu: Ano

Síť: LAN 10/100/1000

Bezdrátová komunikace: WI-FI, Bluetooth

USB:
• 2x USB 3.0
• 1x USB Type-C

Další konektory:
• 1x port DisplayPort
• 1x port VGA
• 1x kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
• 1x vstup napájení (AC)
• 1x port RJ-45
• 1x dokovací konektor
• 1x sériový port

Čtečka paměťových karet: SD, SDHC, SDXC

Baterie: 3článková lithium-iontová prismatická HP s dlouhou životností, 48 Wh
Barva: Černá – Stříbrná

Rozměry: 37,8 x 25,7 x 2,74 cm

Hmotnost: 2,31 kg (závislá na konfiguraci)

A monitor pro 4K

Typ obrazovky: TN
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 28
Rozlišení: 3 800 x 2160
Rozteč bodů [mm]: 0.16(H) x 0.16(V)mm
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 370
Kontrast: Mega ? DCR, 1 000:1 Typ, 700:1 Min
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál)[°]: 170°/160°
Reproduktory: ne
Konektory: HDMI, Display Port, konektor na sluchátka
Napájení: 100 - 240 V
Spotřeba [W]: typ. 29,6 W, 0,45 W pohotovostní režim
Montáž na zeď: 75x75mm (VESA)
Typ podstavce: Klasický podstavec (součást dodávky)
Barva: černá
Rozměry (ŠxVxH): 660.9×468.5×187.1 mm mm se stojanem / 660.9×381.3×73.5 mm mm bez stojanu
Hmotnost se stojanem [kg]: 5,28
Hmotnost bez stojanu [kg]: 4,71
Obsah balení: Podstavec, průvodce rychlým nastavením, instalační CD, záruční list, napájecí kabel
Záruka: 3 roky

• Podporuje ho vubec Intel® HD 530 ? /Intel uvadi nejvysi zobrazeni v 'Supported Modes' 1920 x 1080 (144p Hz), nejsem si jist, necham radeji na overeni, ale s tou HD, nevim nevim..
• Ono, jestli jde jen o zobrazeni snimku primo na NTB nema cenu s nejakym rozlisenim FHD spustet 4K :-)