Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS3 ovladač na PC

Zdravim, chcem hrat How to survive na ps3 ovladači ale nejde mi to v hre nastavit skusal som aj monition joy aj better ds3 a nefunguje mi to vedeli by ste mi nejak poradit ?

stiahni si program scarlet crush productions a pouzi ten funguje 100%

presnejsie postupuj podla tohoto navodu: watch