Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem njRAT- není to virus?

Dobrý den, chtěl bych si udělat legraci z kamaráda a potřeboval bych vědět, jestli program njRAT je "legit", jestli to není virus, jestli mi nezjistí má hesla apod. Předem díky.
PS: Budu stahovat z této stránky: njrat-v0-7
Je tam legit njrat?
Změna předmětu, původně: njRAT (karel)

To si jako myslíš, jestli to někdo neozkouší místo tebe?

No, to právě nevím, protože většinou ty lidi, co to dělají na youtube nemají asi páru o tom co to dělá. Vědí maximálně, že někomu pošlete soubor.exe, on ho otevře a tím pádem mu můžou vypnout počítač atd.. Ale na internetu jsem našel hodně lidí, co to mají atd..