Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo a328

Dobrý večer, potřebuji nutně prosím vás poradit :(.
Dnes se mi nechtěl zapnout mobil neustále se restartoval a ukazoval furt logo lenovo a opakovalo se to třeba i 2hodiny pak se mobil vypl.
Skoušel sem nabíjet mobil vytáhnout baterku zasunout baterku ale mobil furt dělal to samé.

Do HR(Hard resetu) se mi nejde dostat prostě mačkám to co mám (dívál sem se na video tutoriály asi na 30 tutorialu a podle žádného to prostě nereaguje a furt si to dělá svoje)
Když sem to dal do kompu přes USB a nainstaloval sem driver tak mi to furt pípalo v kompu že to USB je připojeno a zas odpojeno tak sem si stáhl program Flash Tool a podle návodu sem si to flashl vlastně sem si stáhl Firmware lenovo a328 a podle návodu sem to tak udělal jak to má bejt (Program Flash Tool ukázal při dokončení instalace nebo downloadu nebo co to je zelené kolečko a já sem zmáčkl křížek skoušel sem zapnout mobil a už vůbec nefunguje a nabytý je a dával sem ho ještě na nabíječku.)

Nevíte někdo prosím vás co stím mám udělat ? Mám stáhnout nějaký program nebo cokoli co ten mobil rozjede ? Zrovna na nový nemám a záruka je už prošlá.

Stane se, bůh ví, proč.

Ja moc dobre vim "proc" ...Staci jedna kvalitni aktualizace a z telefonu je "cihla".Presne to same se stalo pritelkyni na jejim Lenovu a328... podpora Lenova "poslete telefon,prehrajeme android" mesic cekat az si nejaky technik udela 10 minut cas jsem nechtel...Par telefonatu po servisech a osobni navsteve servisniho centra MP Brno a par minutach debaty s technikem a odskouseni stejneho telefonu (rozbaleno predemnou) na aktualizaci,telefon zustal ve stavu "cihla".Dal jsem to uz neresil a koupil jiny telefon.Doma po par minutach hledani na forech,jsem narazil na stejny problem "po aktualizaci mrtvy telefon".Az na RU foru jsem narazil na navod jak telefon ozivit...

Pro tazatele.. udelal jsi nekde chybu,zalezi na win kde flash delas,ja musel na w8,1 a w10 instalovat drivery v rezimu "zakazat vynuceni podpisu ovladacu" jinak se choval telefon stejne jako tobe.
http://www.virtuos.cz/Jak-vypnout-kontrolu-podpisu -ovladace-ve-Windows-8/ Stejne i pro W10....

Samo od sebe se to nestane. Update proběhl v pořádku u mnoha set tisíc uživatelů. Za tyhle chyby může nejčastěji root telefonu, nastavená instalace aplikací na SD kartu, apod.

V servisu Lenovo jsou tyto závady odstraňovány do 10 pracovních dnů, nanejvýše do 15. Déle v servisu zařízení nezůstávají.