Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internetové připojení

Dobrý den.
Potřeboval by jsem pomoc s připojením. Mám do domu přivedené internetové připojení které bylo kabelem připojeno na stolní počítač. Později na notebook. Později jsem is pořídil router na šíření signálu vzduchem.Je to TP-link Archer C20. Pořizoval jsem si ho přednastavený. Podle návodu jsem ho poté zprovoznil a asi 3 měsíce fungoval v pořádku.Poslední dobou mi vypadává wifi signál a při diagnostice mi to napíše zprávu: Adaptér wifi nemá platnou konfiguraci protokolu IP. Wifi běží, poté třeba zaklapnu notebook a při následném použití signál vypadne a napíše mi to tuhle tu zprávu. Když Dioda na routeru ukazuje, že signál šíří ale na notebooku se přes wifi nepřipojím. Přitom když zapojím internetový kabel přímo do notebooku, tak internet běží. Opravdu už nevím co s tím.Už jsem pročetl x návodů a názorů, leč problém jsem bohužel nevyřešil. Proto budu rád za jakoukoliv pomoc která mi to pomůže vyřešit. Děkuji za pomoc.

Radim

TO je případ kdy funguje

Microsoft Windows [Version 10.0.14393]
(c) 2016 Microsoft Corporation. Všechna práva vyhrazena.

C:\Users\Radim>ipconfig/all

Windows IP Configuration

Host Name . . . . . . . . . . . . : Radim
Primary Dns Suffix . . . . . . . :
Node Type . . . . . . . . . . . . : Hybrid
IP Routing Enabled. . . . . . . . : No
WINS Proxy Enabled. . . . . . . . : No

Ethernet adapter Ethernet:

Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Realtek PCIe GBE Family Controller
Physical Address. . . . . . . . . : 28-D2-44-CE-5C-F7
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes

Wireless LAN adapter Local Area Connection* 13:

Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Microsoft Wi-Fi Direct Virtual Adapter
Physical Address. . . . . . . . . : B2-10-41-8A-F7-0F
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes

Wireless LAN adapter Wi-Fi:

Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Realtek RTL8723BE Wireless LAN 802.11n PCI-E NIC
Physical Address. . . . . . . . . : B0-10-41-8A-F7-0F
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes
Link-local IPv6 Address . . . . . : fe80::48:2955:a9c6:c0b7%18(Preferred)
IPv4 Address. . . . . . . . . . . : 192.168.0.101(Preferred)
Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
Lease Obtained. . . . . . . . . . : úterý 27. září 2016 10:39:57
Lease Expires . . . . . . . . . . : úterý 27. září 2016 12:39:57
Default Gateway . . . . . . . . . : 192.168.0.1
DHCP Server . . . . . . . . . . . : 192.168.0.1
DHCPv6 IAID . . . . . . . . . . . : 128979009
DHCPv6 Client DUID. . . . . . . . : 00-01-00-01-1D-CD-27-66-28-D2-44-CE-5C-F7
DNS Servers . . . . . . . . . . . : 192.168.0.1
0.0.0.0
NetBIOS over Tcpip. . . . . . . . : Enabled

Ethernet adapter Bluetooth Network Connection:

Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Bluetooth Device (Personal Area Network)
Physical Address. . . . . . . . . : B0-10-41-8A-F7-10
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : Yes
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes

Tunnel adapter Teredo Tunneling Pseudo-Interface:

Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Teredo Tunneling Pseudo-Interface
Physical Address. . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : No
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes
IPv6 Address. . . . . . . . . . . : 2001:0:9d38:90d7:14fa:4d1:3f57:ff9a(Preferred)
Link-local IPv6 Address . . . . . : fe80::14fa:4d1:3f57:ff9a%11(Preferred)
Default Gateway . . . . . . . . . : ::
DHCPv6 IAID . . . . . . . . . . . : 436207616
DHCPv6 Client DUID. . . . . . . . : 00-01-00-01-1D-CD-27-66-28-D2-44-CE-5C-F7
NetBIOS over Tcpip. . . . . . . . : Disabled

Tunnel adapter isatap.{E614B044-F5C4-4F85-8902-75DA5E3E2D47}:

Media State . . . . . . . . . . . : Media disconnected
Connection-specific DNS Suffix . :
Description . . . . . . . . . . . : Microsoft ISATAP Adapter #2
Physical Address. . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0
DHCP Enabled. . . . . . . . . . . : No
Autoconfiguration Enabled . . . . : Yes