Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV - sháním službu jako sledujtv - sledování programů na zařízeních

Ahoj,
Googluji celý den ale nemohu na nic přijít scháním službu jako sledujtv kde si zaplatím a sleduji programy na zařízeních.
Bohužel mám internet zde na vesnici O2 a není jejich partnerem pouze Vodafone a ten nemám a kvůli smlouvě nemohu ani přecházet a nebo za pokutu a navíc mají O2 drahou televizi která je iptv ale za tu cenu si radši vemu satelit.

Změna tupého předmětu, původně: TV (host)

pokud se zda O2tv draha, tak myslim stejne dopadnou i jine podobne sluzby, ono na tom zadny extra zisk neni ( hadejte kolik z te ceny sezerou majitele prav...a potrebna technika taky neco stoji...) DigiTV ted treba nabizi i nejakou iptv, ale nebude v tom zasadnejsi rozdil. A vzdy to bude i limitovano propustnosti pripojeni k netu. Proto radej ze satelitu - pokud vadi parabola, tak jsou i ploche anteny (vypada to treba jako silnejsi bila plastova deska 60x40cm, ale cena vyssi)

jen doplnim - pokud to chcete jako legalni spolehlivou trvalou sluzbu, bude to stat vse +/- podobne. Neberu v potaz ruzne pokoutne piraty a garazniky co ilegalne pousteji streamy - to jeden den funguje, druhy nemusi. Jo a - pokud to je legalne, musi poskytovatel odvadet patricny desatek nejen vyzirkum z OSA, ale i cet21 - Nova group, Prime atd. Jakkoliv absurdni se vam to zda.

TV cez net si moze dal len clovek nenaly trhu.
Uz v principe, ked mame na nete kopec uzkych hrdiel a konektivita uz proste nestaci je to blbost a navyse si to mozu dovolit len operatori s novou optickou a relativne slabo zatazenou infrastrukturou.
Z celoplosnych u nas napriklad len Orange, ci UPC, Telekom ma napriklad pri magio TVcez kabel problem s netom, uz som zazil XY staznosti na net Telekomu po tom, co si sused dal zriadit Magio TV...proste ich stare metalicke kable (navyse casto len ADSL nechnologia) to nestihaju.
Na rodinny dom je idelany satelit, ak si ho nechces dat na komin, ci fasadu postav na zahradke trubku do zeme, nasad oklo okrasne kriky a na tu trubku daj tanier. Na pocudovanie to vyzera clekom dobre uz som takto videl na vela domoch.
Problemom sice bude dostat koax do domu, ale to zvladnes;o).